نقشه سایت|تماس با ما|صفحه اصلی
سال نود و هشت «سال رونق تولید»
جمعه ٠١ شهريور ١٣٩٨

اخبار > بنیاد مستضعفان مسکن خانواده های 2 معلول را تامین می کند


  چاپ        ارسال به دوست

بنیاد مستضعفان مسکن خانواده های 2 معلول را تامین می کند

رییس بنیاد مستضعفان گفت: این بنیاد مسکن مورد نیاز خانواده های دارای 2 معلول و بیشتر را تامین می کند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری اردبیل ، محمد سعیدی کیا روز چهارشنبه در آیین واگذاری رایگان 141 قطعه زمین مسکونی توسط بنیاد مستضعفان به خانواده های محروم واجد شرایط بخش فیروز شهرستان کوثر استان اردبیل افزود: علاوه بر این بنیاد بدنبال محرومیت زدایی و تامین مسکن محرومان در روستاهاست و در این مورد هم گام های مهمی برداشته است.

وی اظهار داشت: این بنیاد مسکن خانواده های دارای 2معلول بیشتر را تامین کرده و خانواده های دارای فرزند سه قلو نیز تحت پوشش این بنیاد قرار می گیرد .

سعیدی کیا بیان کرد: بنیاد مستضعفان همچنین بدنبال ایجاد اشتغال در روستا های محروم است و بر این اساس طبق برنامه سرمایه گذاری در این مناطق را شروع کرده است .

وی ادامه داد: تا کنون 2هزار و 600 طرح در مناطق مختلف کشور برای اجرا نصویب شده که از این تعداد هزار و 250مورد آن به بهره برداری رسیده است.

سعیدی کیا بیان کرد: بنیاد مستضعفان در استان اردبیل 250 میلیارد ریال سرمایه گذاری می کند و تا 2سال آینده این میزان به 500 میلیارد ریال خواهد رسید .

وی با اشاره به اینکه بسیاری از محرومیت ها در مناطق محروم و روستایی ریشه تاریخی دارد و رفع آن زمان طولانی می خواهد افزود: در طرح آبادانی و پیشرفت بنیاد بستری را برای فعال شدن مردم آماده می کنیم تا با توانمند سازی و امید و نشاط زندگی خود را به شرایط بهتری ارتقا دهند.

رییس بنیاد مستضعفان گفت: اطلاع رسانی به مردم در خصوص اهداف طرح آبادانی و پیشرفت با رویکرد مشارکت مردم ، توسعه اشتغال و بهبود معیشت مردم روستایی، تامین تسهیلات طرح های اقتصادی و اشتغالزایی از طریق بانک سینا، عقد تفاهم نامه با دستگاه های مختلف برای ارجاع طرح نظیر سازمان فنی و حرفه ای و بنیاد مسکن، شناسایی اولویت های فرهنگی ، اقتصادی و اجتماعی منطقه و ایجاد پایگاه راهبردی ، برنامه ریزی و مدیریت طرح از دیگر گام های اجرای این طرح است.


٠١:٥٨ - پنج شنبه ١٥ آذر ١٣٩٧    /    شماره : ٢٨٥٣١    /    تعداد نمایش : ١١٠خروج
تمامی حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به استانداری استان اردبیل می باشد. تاریخ آخرین به روز رسانی:جمعه ٠١ شهريور ١٣٩٨