نقشه سایت|تماس با ما|صفحه اصلی
سال نود و هشت «سال رونق تولید»
جمعه ٠١ شهريور ١٣٩٨

اخبار > افزایش بزرگراه های استان اردبیل ضروری است


  چاپ        ارسال به دوست

افزایش بزرگراه های استان اردبیل ضروری است

استاندار اردبیل ضرورت افزایش بزرگراه های استان را یادآور شد و برانجام اقدامات لازم برای اجرای بزرگراه توسط دستگاه های مربوطه تاکید کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری اردبیل، اکبر بهنام جو شامگاه چهارشنبه در جلسه کمیسیون ایمنی راه های استان تصریح کرد: از 700 کیلومتر راه های موجود در استان 150 کیلومتر آن بزرگراه می باشد که این موضوع زیبنده استان اردبیل نیست.

وی اظهار داشت : جاده های استان جوابگوی تردد خودروهای سنگین و حتی سبک نبوده و باید برنامه ریزی اساسی در این خصوص انجام شود.

استاندار اردبیل با اشاره به افزایش یک میلیون تن محصولات کشاورزی با راه اندازی پایاب سد خداآفرین گفت: با افزایش تردد در جاده مغان که منتهی به پایاب سد خداآفرین می باشد ، این جاده نیاز بیشتری به ترمیم و مراقبت و اصلاح تقاطع های خطرناک پیدا می کند.

بهنام جو گفت: توسعه گردشگری ، صنعت و کشاورزی بدون زیرساخت ها و راه مناسب امکان پذیر نبوده و باید برای رفع این آفت بزرگ در استان تلاش کنیم.

وی خواستار تدوین برنامه ایمنی جاده های استان با مشارکت دستگاه های عضو کمیسیون راه شد و گفت: ایمن کردن راه ها علاوه بر کاهش تلفات تصادفات به رونق اقتصادی نیز کمک خواهد کرد.

بهنام جو همچنین با تاکید بر راه اندازی مرکز کنترل ترافیک گفت: این مرکز باید با داشتن کارشناسان زبده و ثابت در طول مسیر بر خودروها کنترل داشته باشد.


٠١:٤٥ - پنج شنبه ١٥ آذر ١٣٩٧    /    شماره : ٢٨٥٢٩    /    تعداد نمایش : ٩٩خروج
تمامی حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به استانداری استان اردبیل می باشد. تاریخ آخرین به روز رسانی:جمعه ٠١ شهريور ١٣٩٨