نقشه سایت|صفحه اصلی
سال نود و هفت «سال حمایت از کالای ایرانی»
شنبه ٢٧ بهمن ١٣٩٧

اخبار > مسئولان تا زمان بهره برداری در کنار سرمایه گذاران هستند


  چاپ        ارسال به دوست

استاندار اردبیل:

مسئولان تا زمان بهره برداری در کنار سرمایه گذاران هستند

 

عملیات اجرایی ساخت سومین پل بزرگ معلق جهان و بزرگترین پل معلق خاورمیانه با حضور استاندار و جمعی از مسئولان استان در منطقه نمونه گردشگری ازناو خلخال آغاز شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری اردبیل، استاندار اردبیل روز جمعه در آیین آغاز این طرح گفت: با اجرا و تکمیل طرح های بزرگ گردشگری و راه سازی، خلخال بزودی به بزرگترین قطب گردشگری استان تبدیل خواهد شد.

اکبر بهنام جو با بیان اینکه با راه اندازی پنجره واحد در استان 50 درصد از مشکلات فراروی سرمایه گذاری بخش خصوصی در این استان برطرف شده افزود: با توجه به ریسک بزرگ سرمایه گذاران در شرایط اقتصادی سخت کشور، مدیران و مسئولان دستگاه های اجرایی تا زمان بهره برداری با سرمایه گذاران همراهی می کنند .

وی گفت: برغم اینکه مشکلات اقتصادی در مقابل بیشتر طرح های سرمایه گذاری اقتصادی قرار گرفته شاهد سرمایه گذاری های کلان بخش خصوصی در حوزه گردشگری استان بویژه خلخال هستیم.

استاندار اردبیل همچنین اظهار داشت: خلخال پیشانی گردشگری و دروازه ورود گردشگران از جنوب به استان است و در حال حاضر همدلی و اتفاق نظر فرماندار و نماینده مردم این شهرستان در مجلس و وجود مدیران توانمند موجب تشویق سرمایه گذاران به سرمایه گذاری های بزرگ در گردشگری این منطقه شده است.

بهنام جو از آغاز عملیات اجرایی پیست اسکی و امکانات مورد نیاز این ورزش زمستانی در تفرجگاه اندبیل خلخال خبر داد و گفت: از مجموع چهار پیست اسکی در نظر گرفته شده در استان اردبیل ، یک پیست استاندارد مربوط به منطقه اندبیل است که از سوی سازمان همیاری شهرداری های استان ایجاد می شود.

 استاندار اردبیل در سفر به خلخال از عملیات اجرایی کارخانه آرد ، طرح راه اصلی خلخال به سرچم ، چند واحد تولیدی و صنعتی شهرک صنعتی ، محل احداث اردوگاه بزرگ دانش آموزی در ازناو ، کارخانه تولید و فرآوری سنگ های ساختمانی در روستای زرتشت آباد و محل احداث اقامتگاه رفاهی بین راهی در روستای خوجین بازدید کرد.

به گفته سرمایه گذار طرح، پل معلق منطقه ازناو به طول 450 متر و ارتفاع 100 متر بزرگترین پل معلق خاورمیانه و سومین پل معلق جهان پس از پل های معلق 530 متری سوئیس و 480 متری آلمان است. 

 


٠٨:١٧ - شنبه ٢٠ مرداد ١٣٩٧    /    شماره : ٢٧٥٦٠    /    تعداد نمایش : ٩٤خروج
تمامی حقوق این سایت متعلق به استانداری استان اردبیل می باشد.