نقشه سایت|تماس با ما|صفحه اصلی
سال نود و هشت «سال رونق تولید»
سه شنبه ٠٤ تير ١٣٩٨

اخبار > در این مقطع حساس، اطلاع رسانی از اقدامات انجام گرفته، بسیار مهم است


  چاپ        ارسال به دوست

استاندار اردبیل:

در این مقطع حساس، اطلاع رسانی از اقدامات انجام گرفته، بسیار مهم است

استاندار اردبیل گفت :  در این مقطع حساس، اطلاع رسانی از اقدامات و تلاش های انجام گرفته از اهمیت بسزایی برخوردار است .

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری اردبیل، اکبر بهنام جو در آیین گرامی داشت روز خبرنگار که همزمان با ۱۷ مرداد در سالن ولایت سپاه حضرت عباس (ع ) اردبیل برگزار شد خبرنگاران را حلقه واسط بین مردم و مسوولان دانست و گفت: خبرنگاران همواره در بین مردم هستند و نظرات مردم را به ما انعکاس می دهند و ما نیز از دیدگاه های مردمی در مسیر تعالی استان  استفاده می کنیم.
 
او با بیان این که اخبار استان خصوصا خبرهای صداوسیما و نشریات محلی را رصد می کند ، ادامه داد : باعث خوشحالی است که خبرنگاران ، قول های داده شده را پیگیری و در مواقع لزوم هم بدون تخفیف  ، تذکر می دهند .
 
بهنام جو افزود : خبرنگاران مسائل ، مشکلات و موانعی را که برای توسعه استان اعم از صادرات ، واردات و سرمایه گذاری به وجود می آیند بدون اغماض منتشر می کنند و پیگیر تحقق وعده های داده شده در موعد مقرر هستند.
 
استاندار اردبیل با اشاره به پیگیری های رسانه ها در خصوص تحقق ایجاد ۲۰ هزار شغل در استان گفت: قبول داریم که باید در تنگناها سیاست ها و استراتژی ها تغییر یابد ولی قرار نیست خودمان را ببازیم و بگوئیم نمی توانیم بلکه ما می توانیم و به حول قوه الهی ، این کارهاانجام شدنی است.
 
 مهندس بهنام جو اظهار کرد : همدلی و اتحاد ارزنده ای در بین مسوولان محلی از جمله نماینده ولی فقیه ، نمایندگان مردم استان در مجلس شورای اسلامی و مدیران دستگاه های اجرایی شکل گرفته و مردم یار و همراه خوبی برای این همگرایی مسوولان هستند.

او گفت : در کنار این ،  وجود موهبت های الهی و  ظرفیت های عظیم صنعت  و گردشگری و نیروی انسانی فعال و پویا ، نوید بخش تحول و توسعه منطقه است.

استاندار اردبیل با اشاره به تلاش ها و پیگیری های انجام گرفته در خصوص تکمیل پروژه راه آهن به عنوان  مهم ترین  پروژه عمرانی استان و مطالبه اصلی مردم ، بیان کرد : زمانی که ما از تکمیل این پروژه در یک پروسه سه ساله سخن می گفتیم یکی از نشریات محلی نوشته بود که با کدامین پول و اعتبار امکان پذیر است در حالی که با همکاری و انسجام مجموعه مدیریتی استان ، اعتبار مورد نیاز تامین و این پروژه وارد فاز جدید عملیاتی شده است.

او ادامه داد : تامین زیرساخت های توسعه استان از قبیل راه های ارتباطی و رونق بخش صنعت و اشتغال نیز با موفقیت های چشمگیری همراه است و با وجود برخی موانع و مشکلات در انتقال تجهیزات و ماشین آلات خریداری شده  از خارج کشور جهت راه اندازی خطوط  تولید جدید در  استان ، ما و سرمایه گذاران که پای کار آمده اند و ما دست شان را می بوسیم هیچ وقت عقب نشینی نکرده ایم.
 
استاندار اردبیل در ادامه سخنان خود با اشاره به این که انتقادات سازنده ، موجب رشد و توسعه اند ادامه داد : از نقدهای سازنده استقبال می کنیم و مدیران دستگاه های اجرایی نیز باید خبرنگاران را  تکریم و همکاری تنگاتنگ با آن ها داشته باشند.

مهندس بهنام جو تلاش های شبانه روزی خبرنگاران را ارج نهاد و گفت : این قشر با حداقل امکانات و با تحمل مشکلات ، در  اطلاع رسانی می کوشند و ما نیز در حد توان ، در حل مشکلات آنان تلاش خواهیم کرد.


١١:٥٩ - پنج شنبه ١٨ مرداد ١٣٩٧    /    شماره : ٢٧٥٤٦    /    تعداد نمایش : ٩٤خروج
تمامی حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به استانداری استان اردبیل می باشد. تاریخ آخرین به روز رسانی:سه شنبه ٠٤ تير ١٣٩٨