نقشه سایت|تماس با ما|صفحه اصلی
سال نود و هشت «سال رونق تولید»
سه شنبه ٠٤ تير ١٣٩٨

اخبار > گسترش حمل و نقل هوایی استان در دستور کار قرار گرفته است


  چاپ        ارسال به دوست

معاون استاندار اردبیل :

گسترش حمل و نقل هوایی استان در دستور کار قرار گرفته است

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار اردبیل گفت : گسترش  حمل و نقل هوایی به عنوان زیرساخت مهم توسعه استان در دستور کار قرار گرفته است .

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری اردبیل، بهروز ندائی که در جلسه بررسی موانع و راهکارهای توسعه فرودگاه اردبیل سخن می گفت ادامه داد : تنظیم پروازهای فرودگاه اردبیل  و افزایش خطوط پروازی استان انجام گرفته و توسعه زیرساخت های فرودگاهی از قبیل تجهیز  و افزایش ۸۱۰۰ متر مربعی سالن و ترمینال فرودگاه اردبیل و نیز  راه اندازی فرودگاه پارس آباد مغان نوید بخش تحول جدی در بخش حمل و نقل هوایی استان اردبیل است.

ندائی افزود : با تلاش و پیگیری های  استاندار و مساعدت مدیرعامل بانک ملی ایران در تامین و تزریق فاینانس داخلی به پروژه راه آهن اردبیل ، این پروژه نیز وارد فاز جدید عملیات اجرایی شده است . او اظهار کرد : در کنار حمل و نقل هوایی ، ایجاد حمل و نقل ریلی و نیز توسعه شریان  راه های  ارتباطی با ۴ بانده کردن  جاده های استان از مسیر اردبیل - سرچم و اردبیل - آستارا در برنامه ریزی های اردبیل ۱۴۰۰ قرار دارد که با اجرای آن ها یکی از مولفه های مهم پیشرفت و زیرساخت توسعه استان تحقق می یابد.

 دراین جلسه اصلاح دکل های برق فشار قوی در محدوده فرودگاه و تامین زیرساخت های مورد نیاز استقرار و فعالیت شرکت های هواپیمایی مورد بحث و گفت وگو قرار گرفت.

 در ادامه، معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار اردبیل از بخش های مختلف فرودگاه اردبیل بازدید کرد.


١٦:١٩ - چهارشنبه ١٧ مرداد ١٣٩٧    /    شماره : ٢٧٥٤١    /    تعداد نمایش : ١١٦خروج
تمامی حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به استانداری استان اردبیل می باشد. تاریخ آخرین به روز رسانی:سه شنبه ٠٤ تير ١٣٩٨