نقشه سایت|صفحه اصلی
سال نود و هشت «سال رونق تولید»
شنبه ٣١ فروردين ١٣٩٨

اخبار > مهم ترین رویکرد در مقابله با آسیب های اجتماعی ؛ توجه به پیشگیری است


  چاپ        ارسال به دوست

معاون استاندار :

مهم ترین رویکرد در مقابله با آسیب های اجتماعی ؛ توجه به پیشگیری است

 معاون سیاسی ، امنیتی و اجتماعی استاندار اردبیل گفت : مهم ترین رویکرد در مقابله با آسیب های اجتماعی ؛ توجه به پیشگیری است .

 به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری اردبیل ؛ علی نواداد که در گردهمایی علمی -تخصصی معاونان پیشگیری ادارات کل بهزیستی استان های  سراسر کشور در اردبیل سخن می گفت افزود : اولویت اصلی برنامه های اجتماعی استان اردبیل هم برای کاهش آسیب های اجتماعی ، توسعه پیشگیری است که با مشارکت دانشگاه در حال تدوین برنامه جامع کاهش و کنترل آسیب های اجتماعی با تشکیل کارگروه های تخصصی برای هریک از آسیب های اعتیاد، طلاق، حاشیه نشینی، خشونت و خودکشی هستیم.

وی با اعلام این که  در این برنامه ، نقش تمامی دستگاه ها پیش بینی و لحاظ شده است تصریح نمود : بهزیستی یکی از سازمان های اصلی متولی در این برنامه خواهد بود که انتظار می رود ریاست سازمان نیز برای عملیاتی کردن این برنامه ها در استان اردبیل ؛ به صورت ویژه مساعدت نماید.

معاون استاندار ادامه داد : تقدم وضرورت پرداختن به پیشگیری ؛ مسوولیت معاونان پیشگیری سازمان بهزیستی را دوچندان نموده و این معاونت ها می توانند با تبادل تجربیات استان ها در این ارتباط نقش ویژه ای ایفا نمایند.


٠٩:٢٤ - پنج شنبه ٢١ تير ١٣٩٧    /    شماره : ٢٧٢٧٣    /    تعداد نمایش : ٨٩خروج
تمامی حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به استانداری استان اردبیل می باشد. تاریخ آخرین به روز رسانی:شنبه ٣١ فروردين ١٣٩٨