نقشه سایت|صفحه اصلی
سال نود و هفت «سال حمایت از کالای ایرانی»
شنبه ٢٧ بهمن ١٣٩٧

اخبار > پانزدهمین دفتر نمایندگی نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی در اردبیل راه اندازی می شود


  چاپ        ارسال به دوست

پانزدهمین دفتر نمایندگی نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی در اردبیل راه اندازی می شود

در جلسه ای با حضور معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار اردبیل راه اندازی پانزدهمین دفتر نمایندگی نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی در اردبیل عنوان شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری اردبیل،
علی نواداد در این جلسه گفت: از استقرار دفتر نمایندگی نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران در اردبیل استقبال می شود و تاکنون برای تامین نیازها و مقدمات این کار حمایت ها و همکاری ها انجام گرفته است.

او با اشاره به دلاورمردی ها و رشادت های ارتش جمهوری اسلامی و نیروی دریایی اظهار کرد : همانگونه که در دفاع از کیان اسلامی،  جوانان متعهد و مومن  از  اقصی نقاط کشورمان در لباس ارزشمند نیروی دریایی ارتش به پا خاستند ، حضور نیروی دریایی ارتش نیز در جای جای کشور لازم و ضروری است .

نواداد با بیان اینکه استاندار اردبیل همواره بر همکاری و پشتیبانی از استقرار دفتر نمایندگی نیروی دریایی ارتش تاکید دارند از تامین مکان و برخی مقدمات آن با همکاری شهرداری و دستگاه های دولتی خبر داد و ابراز امیدواری کرد در ماه های آتی این دفتر در اردبیل ایجاد شود.

معاون نیروی انسانی نیروی دریایی راهبردی ارتش جمهوری اسلامی ایران نیز از حمایت ها و همکاری استانداری و شهرداری اردبیل قدردانی کرد و گفت: دفتر نمایندگی نیروی دریایی ارتش در اردبیل پانزدهمین دفتر این نیرو خواهد بود و جذب و استخدام جوانان مومن، متعهد و علاقه مند ، رسیدگی به امور خانواده های معظم شهدا و جانبازان و بازنشستگان نیروی دریایی ارتش از اهم وظایف دفتر نمایندگی نیروی دریایی خواهد بود.

امیر قیطاس وند با بیان اینکه استان اردبیل با تقدیم  ۳۳۰۰ شهید و ۱۰ هزار جانباز و ایثارگر و نیز پرورش جوانان نخبه و مستعد که هم اکنون جزء افتخارات ارتش و فرماندهان ارشد ارتش مشغول به خدمت هستند ، از استان های پر افتخار کشور است ، ادامه داد : با هدف زنده نگهداشتن یاد و خاطره شهدای نیروی دریایی ارتش و ارج نهادن به ایثارگری جانباز نیروی دریایی ارتش  ناخدا صمدی که از فرماندهان افتخار آفرین عملیات خرمشهر و از فرزندان استان اردبیل است ، در یکی از میادین ورودی شهر اردبیل ، المان و نماد شهدای نیروی دریایی ارتش و واحد شناور جماران نصب می شود.


١٤:١٣ - دوشنبه ٢١ خرداد ١٣٩٧    /    شماره : ٢٧٠٢٣    /    تعداد نمایش : ١٠٠خروج
تمامی حقوق این سایت متعلق به استانداری استان اردبیل می باشد.