نقشه سایت|صفحه اصلی
سال نود و هفت «سال حمایت از کالای ایرانی»
پنج شنبه ٠٢ اسفند ١٣٩٧

اخبار > حمایت از تولیدات استان مصداق حمایت از کالای ایرانی است


  چاپ        ارسال به دوست

معاون استاندار اردبیل:

حمایت از تولیدات استان مصداق حمایت از کالای ایرانی است

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار اردبیل گفت:در سال حمایت از کالای ایرانی باید از تولید کنندگان داخلی حمایت کرده و کالاهای تولید شده را خریداری کنیم و این امر مصداق حمایت از کالای ایرانی است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری اردبیل، بهمن حسین زاده در جریان بازدید از شرکت طنین پیک سبلان تولید انواع توپ های ورزشی ( مهدی زاده) که با حضور امیررضا خادم معاون پارلمانی و امور استانهای وزارت ورزش انجام شد اظهار داشت: طبق قولی که در بازدید گذشته به صاحبان این شرکت داده شده بود از آقای خادم جهت بازدید و بررسی مشکلات این شرکت و رفع موانع فروش دعوت بعمل آمد.

وی با بیان اینکه این شرکت روزانه۱۲هزار توپ ورزشی تولید می کند افزود: از مسوولان کشوری ورزش و جوانان و هیئت های ورزشی تقاضا داریم به منظور حمایت از کالای ایرانی از محصولات این شرکت خریداری کنند.

حسین زاده افزود:۲۲۰ نفر از جوانان در این شرکت مشغول بوده و ریالی تسهیلات بانکی دریافت نکرده اند بنابرین باید از چنین سرمایه گذاران و کارفرمایان حمایت جدی در بازار خرید صورت گیرد.

معاون استاندار اردبیل با اشاره به اینکه شرکت تولیدی توپ های ورزشی در استان اردبیل باید با حمایت برند سازی شود، گفت:تولید این محصولات علاوه بر ایجاد اشتغال زمینه شادابی، سلامت، سرگرمی سالم کودکان و نوجوانان را نیز سبب می شود.

وی ادامه داد:تنوع طرح، کیفیت بالا و توجه به علایق فرزندان این مرز و بوم در رشته مختلف ورزشی مورد توجه قرار گرفته و امیدواریم با ایجاد بازار مناسب توسط وزارت ورزش و جوانان انگیزه فعالیت در این شرکت مضاعف شود.

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار اردبیل با تاکید بر اینکه استانداری اردبیل فرش قرمز برای جذب سرمایه گذاران پهن کرده اظهار داشت: ایجاد پنجره واحد سرمایه گذاری، تسهیل صدور مجوز ، ارایه تسهیلات ارزان قیمت و هماهنگی دستگاه های اجرایی زمینه حضور صاحبان ثروت و ایده را در استان مهیا کرده است.

وی نگاه توسعه محور استاندار اردبیل را یادآور شد و اظهار داشت: در راستای ایجاد ۲۰هزار شغل در سال۹۷ علاوه بر دمیدن روح تازه به واحدهای نیمه راکد باید واحدهای جدیدی در راستای تولید محصولات داخلی در استان راه اندازی شود.

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار اردبیل افزود: اگر در تولیدات داخلی طبق استاندارد های جهانی برند سازی صورت گیرد قطعا بازار تقاضا برای محصولات افزایش یافته و انگیزه حمایت و فعالیت نیز بیشتر می شود.

در این بازدید امیر رضا خادم معاون پارلمانی وزارت ورزش و جوانان نیز قول مساعد برای همکاری و حمایت بیشتر در راستای حمایت از کالای ایرانی را در دستور کار خود قرار داد.


٢١:٢٢ - دوشنبه ٢٤ ارديبهشت ١٣٩٧    /    شماره : ٢٦٨٢٠    /    تعداد نمایش : ١٥٢خروج
تمامی حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به استانداری استان اردبیل می باشد. تاریخ آخرین به روز رسانی:پنج شنبه ٠٢ اسفند ١٣٩٧