نقشه سایت|صفحه اصلی
سال نود و هفت «سال حمایت از کالای ایرانی»
سه شنبه ٠٢ بهمن ١٣٩٧

اخبار > سال ۹۷ خدمات دولت در استان سرعت می گیرد


  چاپ        ارسال به دوست

استاندار اردبیل گفت : زیرساخت های توسعه استان به سرعت در حال ایجاد است.

سال ۹۷ خدمات دولت در استان سرعت می گیرد

استاندار اردبیل گفت: در راستای اعطای تسهیلات اشتغال فراگیر و طرح های روستایی دستگاه های اجرایی و بانک های عامل باید سرعت خدمات خود را مضاعف کنند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری اردبیل، مهندس اکبر بهنام جو در آخرین جلسه کارگروه تخصصی استان اردبیل در سال۹۶ اظهار داشت: همه مدیران و کارکنانی که در رابطه با تسهیلات اشتغال پایدار و فراگیر دخیل هستند باید در کوتاهترین زمان به بهترین نتیجه برسند و ولی نعمتان خود را به دردسر نیاندازند.

وی افزود: بانک های عامل و دستگاه های متولی باید با شرایط مطلوبی که ایجاد شده با جذب سرمایه گذار و متولیان اشتغال، رونق اقتصادی را در استان ایجاد کنند.

رییس کارگروه تخصصی اشتغال استان اردبیل افزود: در سال۹۷ پنجره واحد در استانداری اردبیل ایجاد می شود، مدیران کل یا نمایندگان تام الاختیار آنها و همچنین نمایندگان بانک های عامل باید به مردم پاسخگو باشند و در کوتاهترین زمان ممکن مشکلات آنها حل شود.

وی با اشاره به اینکه از میزان مصوب و طرح های آماده پرداخت رقم ناچیزی پرداخت شده افزود: کارشناسان امر بایستی مشکلات و موانع اعطای تسهیلات را شناسایی و نسبت به رفع آن اقدام کنند.

مهندس بهنام جو افزود: برای اشتغال فراگیر میزان وام ها برای سرمایه گذاران در استان اردبیل۱۰درصد است و اگر سرمایه گذاری در استان حضور نیابد مسوول این نارسایی اعضای کارگروه است.

استاندار اردبیل با بیان اینکه به دبیرخانه اشتغال فراگیر در سال جاری۸۵۱میلیارد تومان طرح ارسال شده افزود: از این میزان ۶۲۶میلیارد تومان مصوب و به بانک ها معرفی شده است .

وی از خرید ۴ دستگاه کمپاین بسیار پیشرفته برای بخش کشاورزی خبر داد و افزود:خرید ماشین آلات کشاورزی و حرکت به سمت میکانیزه کردن این بخش رونق تولید و اقتصاد را به همراه خواهد داشت و این امر باعث ایجاد اشتغال غیرمستقیم در بخش کشاورزی می شود.


٠٨:٢٤ - دوشنبه ٢١ اسفند ١٣٩٦    /    شماره : ٢٦٣٩٢    /    تعداد نمایش : ٣١٨خروج
تمامی حقوق این سایت متعلق به استانداری استان اردبیل می باشد.