نقشه سایت|صفحه اصلی
سال نود و هفت «سال حمایت از کالای ایرانی»
دوشنبه ١٩ آذر ١٣٩٧

اخبار > سهمیه شاهد در جذب هیات علمی دانشگاه ها اعمال شود


  چاپ        ارسال به دوست

معاون استاندار اردبیل:

سهمیه شاهد در جذب هیات علمی دانشگاه ها اعمال شود

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار اردبیل گفت: سهمیه شاهد در جذب هیات علمی دانشگاه ها اعمال شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری اردبیل
، بهمن حسین زاده که در جلسه شورای هماهنگی امورایثارگران استان سخن می گفت، افزود: در جذب هیات علمی دانشگاه ها سهمیه شاهد ۲۰ درصد است و این سهمیه رعایت نشده است .

او بیان کرد : باید با ساز و کارهای قانونی و استفاده از ظرفیت نمایندگان استان در مجلس در جهت برخورداری خانواده معظم شهدا از سهمیه شاهد تلاش و حقوق آنان از مبادی کشوری پیگیری شود.

حسین زاده تاکید کرد : حل مشکلات معیشتی ، استخدام فرزندان شاهد و ایثارگران و تبدیل وضعیت استخدامی آنان در اولویت قرار گیرد چرا که همه مردم و مسئولان و امنیت و آرامش امروز جامعه مدیون و مرهون ایثارگری ها و رشادت های شهیدان و خانواده های معظم آنان است.

معاون استاندار اردبیل با اشاره به اینکه تاکنون کنگره شهدای کارمندان دولت در استان برگزار نشده است خواستار برگزاری اولین کنگره بزرگ شهدای کارمند استان در هفته دولت سال آتی شد و بر همکاری همه دستگاه ها برای تشکیل ستاد و برگزاری با شکوه آن تاکید کرد.

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار اردبیل برگزاری دوره های آموزشی مشاوران امور ایثارگران مدیران دستگاه ها و فرمانداران استان جهت آشنائی با نحوه پیگیری حقوق خانواده های معظم شهدا و ایثارگران را خواستار شد.


٠٧:٥٩ - پنج شنبه ٢١ دی ١٣٩٦    /    شماره : ٢٥٩٧٧    /    تعداد نمایش : ١٧٤خروج
تمامی حقوق این سایت متعلق به استانداری استان اردبیل می باشد.
دوشنبه ١٩ آذر ١٣٩٧