نقشه سایت|صفحه اصلی
سال نود و هفت «سال حمایت از کالای ایرانی»
يکشنبه ٢٥ آذر ١٣٩٧

اخبار > یازدهمین نمایشگاه کتاب اردبیل افتتاح شد


  چاپ        ارسال به دوست

یازدهمین نمایشگاه کتاب اردبیل افتتاح شد

یازدهمین نمایشگاه کتاب اردبیل روز یکشنبه با حضور استاندار اردبیل، مشاوروزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در امور فرهنگی و جمعی از ناشران و نویسندگان در محل نمایشگاه بین اللملی اردبیل افتتاح شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری اردبیل، استاندار اردبیل در آئین افتتاح این نمایشگاه گفت: نمایشگاه دایمی اردبیل مکان مناسبی برای عرضه محصولات فرهنگی ،اجتماعی و اقتصادی است و ضروری است این نمایشگاه در آینده توسعه یابد .

مهندس اکبر بهنامجو بااشاره به اهمیت کتاب و کتابخوانی در جامعه افزود: کتاب و کتابخوانی در زندگی همه ما نقش بزرگی دارد و لازم است فرهنگ کتابخوانی در استان از سوی متولیان فرهنگی ترویج یابد.

وی اضافه کرد: اگر مردم با کتاب بیشتر مانوس باشند ضمن آگاهی بیشتر در مسائل مختلف با مشکل اجتماعی کمتری مواجه خواهند بود .

استاندار اردبیل برگزاری نمایشگاه کتاب را در ترویج فرهنگ کتابخوانی موثر دانست و گفت: نمایشگاه بهانه ای است برای ترویج فرهنگ کتابخوانی تا با حضوردراین نمایشگاه مردم ضمن آشنایی با آثار تالیف شده جدید، کتاب مورد علاقه خود را تهیه کنند .

در آئین آغاز بکار این نمایشگاه که به مدت پنج روز برای بازدید عموم برپا شده از آثار برتر رونمایی و از برگزیدگان آثار برتر دومین جشنواره کتاب سال استان تجلیل شد.


١٣:٠٦ - يکشنبه ٢١ آبان ١٣٩٦    /    شماره : ٢٥٥٦٩    /    تعداد نمایش : ١٧٤خروج
تمامی حقوق این سایت متعلق به استانداری استان اردبیل می باشد.
يکشنبه ٢٥ آذر ١٣٩٧