نقشه سایت|صفحه اصلی
سال نود و هفت «سال حمایت از کالای ایرانی»
سه شنبه ٠٣ مهر ١٣٩٧

اخبار > دهیاری های فعال در استان اردبیل اعتبارات ویژه می گیرند


  چاپ        ارسال به دوست

دهیاری های فعال در استان اردبیل اعتبارات ویژه می گیرند

مدیر کل امور روستایی و شوراهای استانداری اردبیل گفت: دهیاری های فعال در این استان از اعتبارات ویژه بهره مند می شوند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری اردبیل، اکبر طوبی روز چهارشنبه در نشستی با فرماندار خلخال با بیان اهمیت توسعه صنعت گردشگری در روستاهای استان افزود: دهیارانی که در این راستا قدم برداشته و برای جلب نظر سرمایه گذاران بخش خصوصی در سرمایه گذاری در بخش صنعت گردشگری روستایی قدم بردارند از اعتبارات زیرساخت توسعه گردشگری نیز بهره مند خواهند شد.

وی با اشاره به ورود سرمایه گذاران بخش خصوصی به سرمایه گذاری در تفرجگاه ازناو خلخال از بخشدار مرکزی و دهیار خوجین این شهرستان در جلب نظر سرمایه گذاران برای سرمایه گذاری و توسعه صنعت گردشگری در این منطقه قدردانی کرد.

طوبی اظهار کرد: امسال با تخصیص 2 میلیارد و 440 میلیون ریال عملیات اجرایی پروژه های بهسازی معابر روستایی خلخال سرعت می گیرد.

مدیرکل امور روستایی و شوراهای استانداری اردبیل افزود: با تخصیص این اعتبار و نیز جذب مشارکت اهالی عملیات اجرایی بهسازی معابر 12 روستای خلخال از جمله روستاهای طولش ، میانرودان ، کرنق ، اسکستان ، خانقاه سادات و علی آباد از توابع بخش های مرکزی و شاهرود این شهرستان امسال تکمیل می شود.

فرماندار خلخال نیز در این جلسه گفت: برای توسعه صنعت گردشگری این شهرستان اعتبارات استانی امسال با اولویت اجرای پروژه های زیرساخت گردشگری در مناطق مختلف خلخال توزیع می شود.

فریدون بابایی افزود: برای تسریع در سرمایه گذاری بخش خصوصی در بخش گردشگری تمام سرمایه گذاران راغب به سرمایه گذاری در خلخال از حمایت های ویژه دولتی برخوردار می شوند.

وی گفت: با توسعه صنعت گردشگری روستایی در این شهرستان علاوه بر رونق اقتصادی اهالی روستاها با ایجاد اشتغال روستایی از روند مهاجرت افراد جویای کار به مناطق دیگر کشور نیز به طور قابل توجهی جلوگیری خواهد شد.


١٠:٣٧ - چهارشنبه ١٩ مهر ١٣٩٦    /    شماره : ٢٥٣٤٠    /    تعداد نمایش : ٢٦٠خروج
تمامی حقوق این سایت متعلق به استانداری استان اردبیل می باشد.
سه شنبه ٠٣ مهر ١٣٩٧