نقشه سایت|صفحه اصلی
سال نود و هفت «سال حمایت از کالای ایرانی»
سه شنبه ٢٩ خرداد ١٣٩٧

اخبار > اجرای طرح هادی با هدف بهبود کیفیت محیط زندگی


  چاپ        ارسال به دوست

اجرای طرح هادی با هدف بهبود کیفیت محیط زندگی

مدیر کل دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری اردبیل از ادامه اجرای طرح هادی و آغاز پلاک کوبی اماکن روستای آراللو خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری اردبیل،
اکبر طوبی در بازدید از پروژه های عمرانی و خدماتی دهیاری آراللوی بزرگ و بررسی مسایل این روستا از تداوم اجرای طرح هادی تا اجرای کامل آن خبر داد.

وی با اشاره به اینکه اجراي طرح هادي در روستاها با هدف بهبود کيفيت محيط زندگي روستاييان انجام می پذیرد و هدف عمده محوريت توسعه کالبدي است. افزود : روستای آراللوی بزرگ از روستاهای پرجمعیت و دارای اقتصادی پویا  و از روستاهای مورد توجه دفتر امور روستایی می باشد که مسائل و مشکلات آن پیگیری می شود.

مدیر کل دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری اردبیل در ادامه با بررسی روند پلاک کوبی و تخصیص کد پستی برای اماکن این روستا گفت : خوانایی یکی از شاخصه های کیفی زندگی روستایی است که تاثیر چشم گیری در راحت و روان بودن تردد معابرعابرین و ساکنین روستا داشته و در ارتقا کیفیت محیط روستایی بسیار موثر می باشد .

وی افزود: با وجود اینکه پلاک کوبی از کوچک ترین عناصر مبلمان روستایی محسوب می شود ولی تاثیرات بسیاری در ساماندهی کالبدی روستایی و ارتباطات روستاییان دارد.  لذا در راستای اهداف این دفتر برای پلاک کوبی در سطح استان دهیاری روستای آراللوی بزرگ نیز در حال اجرای این طرح می باشد .

 درپایان بازدید و بررسی مشکلات روستای آراللوی بزرگ مدیرکل امور روستایی و شوراهای استانداری اردبیل و مدیر کل دفتر بازرسی و رسیدگی به شکایات استانداری اردبیل یک دستگاه ماشین حمل زباله مکانیزه نیمه سنگین تحویل دهیاری آراللوی بزرگ گردید.

مدیرکل دفتر امور روستایی استانداری اردبیل در مراسم تحویل این خودرو خدماتی گفت: از محل اعتبارات بند (و)تبصره 6 قانون بودجه سال 1395 تعداد 6 دستگاه خودرو حمل زباله نیمه سنگین مکانیزه و 5 دستگاه خودرو آتش نشانی با مجموع اعتبار 19.250.000.000 ریال بصورت متمرکز توسط سازمان شهرداریها و دهیاری های کشور خریداری و به دهیاری های استان تحویل می گردد.


١٠:٢٧ - چهارشنبه ١٨ مرداد ١٣٩٦    /    شماره : ٢٤٨٨٠    /    تعداد نمایش : ٢٧٠خروج
تمامی حقوق این سایت متعلق به استانداری استان اردبیل می باشد.
سه شنبه ٢٩ خرداد ١٣٩٧