نقشه سایت|صفحه اصلی
سال نود و هفت «سال حمایت از کالای ایرانی»
شنبه ٠٥ خرداد ١٣٩٧
اخبار > اشتغال جوانان روستایی در اجرای طرح ها مورد توجه قرار گیرد


  چاپ        ارسال به دوست

استاندار اردبیل:

اشتغال جوانان روستایی در اجرای طرح ها مورد توجه قرار گیرد

استاندار اردبیل گفت:اشتغال جوانان روستایی در اجرای طرح ها و پروژه های روستائی مورد توجه قرار گیرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری اردبیل ،مدیر کل،معاونین و روسای شهرستانی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان به مناسبت سی و هشتمین سالگرد افتتاح حساب ۱۰۰ حضرت امام خمینی (ره) و تاسیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی با استاندار اردبیل دیدار و گفتگو کردند.

 استاندار اردبیل در این دیدار گفت:در اجرای هر طرح و پروژه روستایی باید اشتغال جوانان روستایی بعنوان مهمترین عامل ماندگاری روستاییان در روستاها مورد توجه قرار گیرد چرا که سنگ فرش روستاها و تمام تلاش ها برای عمران روستاها بدون ماندگاری روستائیان در روستاها بی نتیجه خواهد ماند.

دکتر مجید خدابخش مزیت های گردشگری روستاهای استان را از مهمترین  ظرفیت های ایجاد اشتغال و درآمد روستاییان دانست و گفت:دراحداث مسکن روستایی و اجرای طرح های هادی ،حفظ معماری سنتی کهن و بافت تاریخی بناهای روستاها مورد توجه قرار گیرد.

استاندار اردبیل گفت:متاسفانه روز به روز جمعیت روستایی کاهش و جمعیت شهری افزایش می یابد که این امر مشکلاتی را در پی خواهد داشت.

وی از تلاش ها و خدمات بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان قدردانی کرد و گفت:حساب ۱۰۰ امام و بنیاد مسکن انقلاب اسلامی از باقیات صالحات حضرت امام خمینی (ره) است و کار در این بنیاد و خدمت به محرومان ومستضعفان ثواب الهی و نشاط معنوی را در پی خواهد داشت.

در این دیدار فرهاد سبحانی مدیر کل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان نیز گزارشی از عملکرد وفعالیت این بنیاد ارائه کرد.


١٤:١٣ - جمعه ١ ارديبهشت ١٣٩٦    /    شماره : ٢٣٩٦٧    /    تعداد نمایش : ١٩٤خروج
تمامی حقوق این سایت متعلق به استانداری استان اردبیل می باشد.
شنبه ٠٥ خرداد ١٣٩٧