نقشه سایت|صفحه اصلی
سال نود و هفت «سال حمایت از کالای ایرانی»
شنبه ٠٥ خرداد ١٣٩٧
اخبار > شناسایی 50 روستا برای اجرای طرح توسعه اقتصادی وصنعتی در استان اردبیل


  چاپ        ارسال به دوست

شناسایی 50 روستا برای اجرای طرح توسعه اقتصادی وصنعتی در استان اردبیل

استاندار اردبیل گفت:روستاهای این استان قابلیت زیادی در زمینه گردشگری دارند که باشناسایی آنها طرح های اقتصادی، صنعتی وگردشگری مختلفی در آنها اجرای می شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری اردبیل، دکترمجید خدابخش روز پنجشنبه در جلسه شورای برنامه ریزی و توسعه استان اردبیل افزود: زمینه های اشتغال و تولید در روستاهای استان زیاد است که با شناسایی آنها می توان امکانات و زیر ساخت های لازم را برای اشتغالزایی فراهم کرد.

وی از تهیه برنامه توسعه ای در روستاها خبر داد و بیان کرد: در این برنامه توسعه ای باید روستاهایی که فاقد ناحیه صنعتی هستند و روستاهایی که قابلیت گردشگری دارند شناسایی شده تا اگر احتمال ایجاد ناحیه صنعتی در آنها باشد اقدام شود.

استاندار اردبیل اضافه کرد: در روستاهای استان اردبیل قابلیت های زیادی در صنایع دستی ، صنایع تکمیلی و تبدیلی وجود دارد که باید این قابلیت ها به سمت رونق وتوسعه سوق پیدا کند.

داود شایقی رئیس سازمان برنامه وبودجه استان اردبیل هم در این جلسه اهتمام جدی مدیران به تولید واشتغال را مهم خواند وگفت: همه مدیران برنامه ریزی لازم را برای تولید واشتغال در استان انجام دهند .

دولت تدبیر وامید اشتغالزایی وتولید را مطابق فرمایشات مقام رهبری در اولویت قرارداده ودر استان اردبیل هم از اول سال برنامه های لازم دراین ارتباط بکارگرفته شده است .


١٩:٤٧ - پنج شنبه ٣١ فروردين ١٣٩٦    /    شماره : ٢٣٩٥٥    /    تعداد نمایش : ٢٣١خروج
تمامی حقوق این سایت متعلق به استانداری استان اردبیل می باشد.
شنبه ٠٥ خرداد ١٣٩٧