نقشه سایت|تماس با ما|صفحه اصلی
سال نود و نه «سال جهش تولید»
چهارشنبه ٠١ بهمن ١٣٩٩

اخبار > تکمیل وافتتاح یک هزار پروژه عمرانی در 6ماهه اول سال جاری با هزینه 2100میلیارد تومان


  چاپ        ارسال به دوست

استاندار اردبیل :

تکمیل وافتتاح یک هزار پروژه عمرانی در 6ماهه اول سال جاری با هزینه 2100میلیارد تومان

استاندار اردبیل در جلسه بررسی آخرین وضعیت پروژه های عمرانی استان گفت:بیش از  یک هزار پروژه عمرانی در 6ماهه اول سال جاری با هزینه 2100میلیارد تومان تکمیل وبه بهره برداری می رسد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری اردبیل ، دکتر مجید خدابخش استاندار اردبیل در جلسه بررسی آخرین وضعیت پروژه های عمرانی در حال احداث استان گفت:بیش از یک هزار پروژه عمرانی دربخش های عمران شهری  و روستائی ، راهسازی ومسکن، برق ، آب و آبفا،بهداشت ودرمان ، آموزش ،توسعه زیرساخت ، سدسازی ، گردشگری و ... با هزینه بالغ بر 2100میلیارد تومان در 6 ماهه اول سال جاری تکمیل وبه بهره برداری می رسد.

وی افزود:بخشی از این پروژه ها تکمیل شده و در مناسبت های مختلف افتتاح و تعدادی نیز با بیش از 90درصد پیشرفت فیزیکی در ماه های آینده تکمیل وآماده بهره برداری می شود.

استاندار اردبیل  سد بفراجرد خلخال و آبگیری سد احمدبیگلو ،آبرسانی به نمین و عنبران و شبکه پایاب خداآفرین و تصفیه خانه فاضلاب در چندین شهر، افتتاح 36 مدرسه ،استاندارد سازی تاسیسات حرارتی 200مدرسه در استان  ،طرح هادی 35 روستا ،افزایش پهنای باند اینترنت ، اتصال کل استان به فیبر نوری ،109واحد مسکن مشارکتی بنیادمسکن و 3پروژه ساختمان دولت ، مجتمع فرهنگی هنری گرمی و اجرای پروژه زه کشی شهرک ولیعصر (عج )گرمی ، مجموعه فرهنگی هنری و کتابخانه بیله سوار ، جاده خلخال فیروز آباد و دهها پروژه در بخش بهداشت و درمان و نیرو رسانی را از مهمترین پروژه های قابل افتتاح در 6 ماهه اول سال جاری برشمرد و گفت:برخی دیگر از پروژه های عمرانی که در سال های اخیر با تلاش دستگاه های اجرائی به سرعت در حال اجراست در  هفته دولت ودهه مبارک فجر امسال تکمیل وبه بهره برداری می رسد.

دکتر خدابخش در این جلسه  تسریع تکمیل  و جذب  اعتبارات پروژه های عمرانی را خواستار شد و بر استفاده حداکثری از ظرفیت ها و امکانات و زیرساخت های موجود استان تاکید کرد وگفت:باید از دوباره کاری و اقدامات موازی از جمله نصب فیبر نوری توسط چندین دستگاه و شرکت ها در استان پرهیز کرد .


٠٨:٠٦ - شنبه ١٩ فروردين ١٣٩٦    /    شماره : ٢٣٨٢٥    /    تعداد نمایش : ١١٠٥خروج
تمامی حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به استانداری استان اردبیل می باشد. تاریخ آخرین به روز رسانی:چهارشنبه ٠١ بهمن ١٣٩٩