نقشه سایت|صفحه اصلی
سال نود و هفت «سال حمایت از کالای ایرانی»
پنج شنبه ٠٣ خرداد ١٣٩٧
اخبار > تسهیلات کم‌بهره برای ایجاد اشتغال‌ جوانان در اردبیل ارائه می‌شود


  چاپ        ارسال به دوست

استاندار اردبیل:

تسهیلات کم‌بهره برای ایجاد اشتغال‌ جوانان در اردبیل ارائه می‌شود

استاندار اردبیل گفت: با برنامه‌ریزی‌های انجام یافته تسهیلات کم‌بهره برای ایجاد اشتغال‌ جوانان در استان اردبیل ارائه می‌شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری اردبیل ، دکتر مجید خدابخش در دهمین نشست توسعه اشتغال در حوزه ICT در اردبیل اظهار داشت: باید برای رسیدن به اهداف مورد نظر تمام توان و تلاش خود را بکارگیریم و با استفاده از خلاقیت و نوآوری به اهداف مورد نظر در راستای ایجاد کسب درآمد و اشتغال‌زایی برسیم.

وی افزود: اننظار می‌رود جوانان و فارغ‌التحصیلان از هر فرصت کوچک و مناسبی برای ایجاد کسب درآمد استفاده نمایند و از ایده و خلاقیت خود در راستای رسیدن به پیشرفت و توسعه منطقه گام بردارند و نیازهای جامعه را برطرف کنند، چرا که جامعه همیشه نیازمند خلاقیت و ایده‌هایی است که بتواند دردی از جامعه را برطرف کند.

استاندار اردبیل گفت: اگر بتوانیم از انرژی خود در راستای خلق ثروت و درآمدزایی بکارگیری کنیم، به طور حتم می‌توانیم به یک جامعه ایده‌آل و مطلوب دست یابیم و اگرچه این ایده‌ها پس از بررسی مشکلات و دغدغه‌های استان پیاده‌سازی شود و بتواند مطالبات مردم را برطرف سازد، به طور حتم نتایج موفقی را به دنبال خواهد داشت.

دکترخدابخش بیان کرد: ما باید با نمونه‌برداری از الگوهای برتر فضای مجازی راهکارهای موثری برای پیاده‌سازی ایده‌ها و تبدیل به یک محصول موفق داشته باشیم و نسبت به نیاز کنونی جامعه، محصولی را تولید نماییم که در استان اردبیل استفاده از ظرفیتهای بخش گردشگری می‌تواند گزینه موفقی باشد.

وی تصریح کرد: توانمندی به این معنی نیست که هر فردی که در موضوع خاصی تخصص دارد باید گام در همان مسیر بگذارد، بلکه تشکیل تیم و کار تیمی در ایجاد درآمدزایی می‌تواند بسیار مهم باشد و انتظار می‌رود در این مسائل از تک‌روی تا حد امکان جلوگیری شود تا شاهد به دست آمدن نتایج بهتری باشیم.

دکتر خدابخش اظهار کرد: هم‌اکنون ارائه تسهیلات کم‌بهره به ایده‌پردازان و جوانان جویای کار در استان اردبیل در دستور کاری قرار گرفته و کارآفرینان منطقه مورد توجه و حمایتهای ویژه‌ای قرار داده می‌شوند و می‌توانند در مرکز پارک علم و فناوری استان مستقر شده و و ایده‌های خود را به محصول تبدیل کنند.


١٣:٣٥ - جمعه ٢٩ بهمن ١٣٩٥    /    شماره : ٢٣١٨٥    /    تعداد نمایش : ٢٣٤خروج
تمامی حقوق این سایت متعلق به استانداری استان اردبیل می باشد.
پنج شنبه ٠٣ خرداد ١٣٩٧