نقشه سایت|صفحه اصلی
سال نود و هفت «سال حمایت از کالای ایرانی»
شنبه ٠٥ خرداد ١٣٩٧
اخبار > تکمیل یک هزار و 250 واحد مسکن مهر در استان اردبیل


  چاپ        ارسال به دوست

تکمیل یک هزار و 250 واحد مسکن مهر در استان اردبیل

مدیرکل دفتر فنی استانداری اردبیل گفت: یک هزار و 250 واحد مسکن مهر استان تا پایان سال جاری تکمیل و به متقاضیان واگذار می شود.

 موسی کنعانپور روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: از این تعداد یک هزار 200 واحد در شهرهای بالای 25 هزار نفر و 50 واحد هم در شهرهای زیر 25 هزار نفر در حال تکمیل است که تلاش شده با امکانات و تجهیزات کامل مورد بهره برداری قرار بگیرد.
وی بیان کرد: 24 هزار و 815 واحد مسکن در این دولت ساخته و تحویل متقاضیان داده شده که از این تعداد 23 هزار و 862 واحد در شهرهای بالای 25 هزار نفر و 953 واحد در شهرهای زیر 25 هزار نفر در این استان تحویل متقاضیان شده است.
کنعانپور با اشاره به طرح های توسعه شهری در استان اردبیل افزود: در حال حاضر 23 شهر از مجموع 26 شهر این استان دارای طرح جامع شهری و سه شهر جدید اسلام آباد ، مرادلو و قصابه هم در حال تهیه طرح هادی شهری بوده که طرح اسلام آباد نهایی شده و 2 طرح دیگر هم در دست تهیه است.
وی گفت: 20 شهر استان اردبیل دارای طرح تفصیلی مصوب هستند و طرح های تفصیلی چهار شهر از قبیل اردبیل ،سرعین ،نیر و نمین در دست بازنگری و تهیه می باشد.
مدیرکل دفتر فنی استانداری اردبیل گفت: طرح های تفصیلی سرعین و نمین هم در حال اتمام و طرح تفصیلی نیر هم با 70 درصد پیشرفت فیزیکی در حال تهیه است.
کنعانپور از پیشرفت فیزیکی 20 درصدی طرح تفصیلی اردبیل خبرداد و افزود: این طرح با تامین اعتبار از سوی شهرداری در دست تهیه است.
وی در زمینه تهیه طرح های توسعه روستایی در استان اردبیل اظهار کرد: تمام روستاهای بالای 20 خانوار این استان دارای طرح هادی روستایی هستند و برای 51 روستای زیر 20 خانوار نیز بر حسب ضرورت طرح هادی تهیه شده است.
کنعانپور اضافه کرد: با تلاش های صورت گرفته تاکنون 2 روستای استان (عنبران نمین و گیلوان خلخال) بعنوان روستاهای دارای بافت با ارزش و اندبیل خلخال به عنوان روستای گردشگری انتخاب شده و با تخصیص اعتبارات ملی اجرای طرح در آنها صورت گرفته است.


١٣:٥٥ - دوشنبه ٢٠ دی ١٣٩٥    /    شماره : ٢٢٥٥٢    /    تعداد نمایش : ١٨٣خروج
تمامی حقوق این سایت متعلق به استانداری استان اردبیل می باشد.
شنبه ٠٥ خرداد ١٣٩٧