نقشه سایت|صفحه اصلی
سال نود و هفت «سال حمایت از کالای ایرانی»
شنبه ٠٥ خرداد ١٣٩٧
اخبار > همه جوانب طرح ، قبل از اجرا بررسی شود


  چاپ        ارسال به دوست

استاندار اردبیل:

همه جوانب طرح ، قبل از اجرا بررسی شود

استاندار اردبیل  گفت:همه جوانب طرح از جمله بازاریابی جهت فروش محصولات تولیدی طرح ها قبل از اجرا  بررسی  شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری اردبیل ، مجید خدابخش استاندار اردبیل در جلسه بررسی طرح های کلان ملی در حوزه فناوری ونوآوری گفت:قبل از اجرای هر طرح باید همه جوانب آن از جمله بازاریابی و فروش محصولات تولیدی طرح ها بررسی وکارشناسی شود.

استاندار اردبیل با بیان اینکه هدف از اجرای طرح ها ، حل مشکلی از مشکلات موجود  است ، اظهار داشت: نباید بعد از اجرای طرح ها ، نه تنها مشکلی حل نشود بلکه اجرای طرح خود به مشکلی بر مشکلات موجود بیافزاید.

استاندار اردبیل بر  بهره مندی از علم وفناوری و شرکت های دانش بنیان در تهیه واجرای طرح های تولیدی ، صنعتی وکشاورزی تاکید کرد و با اشاره به مهلت باقی مانده جهت استفاده از تسهیلات کم بهره مناطق محروم و سود صفر درصد تسهیلات اشتغال زائی مناطق مرزی ،خواستار اجرای طرح ها در مناطق محروم و مرزی جهت استفاده حداکثری از فرصت پیش آمده برای بهره مندی از تسهیلات بانکی ارزان قیمت شد و گفت: جوانان جویای کار و صاحبان طرح های تولیدی از این تمهیدات دولت تدبیر و امید برای اشتغال زائی و ایجاد درآمد و  و  پویایی اقتصادی  منطقه استفاده کنند.

گفتنی است تعداد 12 طرح کلان ملی در حوزه فناوری ونو آوری به این جلسه ارائه شده بود که تعدادی از آن بررسی و طرح های پرورش زنبورپاکتی و ملکه با ظرفیت تولید 50هزار کلنی در طول 2 سال که راندمان پرورش زنبور عسل  را در مقایسه با روش های سنتی به 70 درصد افزایش می هد و طرح یک خانه یک کارخانه شرکت سوت ماشین  بعنوان طرح های کلان ملی مورد تایید قرار گرفت.

طرح های تولید جامع محصولات نوین  از سیب زمینی(نشاسته سیب زمینی) که در چاه های عمیق نفت کاربرد دارد  و طرح کاهش مصرف آب در تولید سیب زمینی از جمله طرح هایی بود که به تفصیل بررسی شد.


١١:٤٥ - دوشنبه ٢٠ دی ١٣٩٥    /    شماره : ٢٢٥٤٧    /    تعداد نمایش : ٣٤٤خروج
تمامی حقوق این سایت متعلق به استانداری استان اردبیل می باشد.
شنبه ٠٥ خرداد ١٣٩٧