چاپ        ارسال به دوست

بانک اطلاعات املاک شهرداری باید تکمیل شود

مدیرکل حراست استانداری اردبیل گفت:جهت ساماندهی املاک شهرداری در مناطق مختلف، لازم است بانک اطلاعاتی املاک این سیستم تهیه و تکمیل شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری اردبیل، عباس عینی در دیدار با شهردار اردبیل اظهار کرد: شهرداری اردبیل به عنوان یک ارگان عمومی باید در راستای ایجاد ارزش افزوده برای منابع موجود تلاش کند تا درآمد پایدار برای این مجموعه به دست آید.

وی با بیان اینکه شهرداری از  فروش املاک بدون هماهنگی پرهیز کند افزود: از جمله وظایف این مجموعه نظارت بر ساخت و سازهای غیر اصولی و پیشگیری از تخلفات است.

مدیرکل حراست استانداری اردبیل ادامه داد: رعایت عدالت در خدمت رسانی به تمام مناطق و نواحی شهر باید در اولویت قرار گیرد تا خدمات شهرداری برای مردم ملموس باشد.

این مسوول با بیان اینکه اتمام پل قدس و پیگیری طرح های عمرانی می تواند در گشایش گره ترافیکی تاثیر زیادی داشته باشد گفت: مردم در این محدوده با ترافیک سنگین مواجه می شوند با اتمام این پل گره های ترافیکی مسیر باز خواهد شد.

عباس عینی دقت در ساماندهی پرسنل شهرداری را یادآور شد و افزود: باید تکریم ارباب رجوع، پیشگیری از معطلی مردم و امید آفرینی در شهروندان در دستور کار شهردار جدید اردبیل قرار گیرد.

در این دیدار شهردار اردبیل نیز ضمن تبریک آغاز هفته دفاع مقدس برنامه های خود را جهت عملیاتی کردن در آینده تشریح کرد.


١٧:٣٨ - پنج شنبه ١ مهر ١٤٠٠    /    شماره : ٣٨٢١١    /    تعداد نمایش : ١٣٩خروج