چاپ        ارسال به دوست

با حضور معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار اردبیل؛

مشکلات ۱۶ واحد تولیدی در ستاد تسهیل پارس آباد بررسی شد

با حضور معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار اردبیل مشکلات ۱۶ واحد تولیدی در ستاد تسهیل و رفع موانع تولید پارس اباد بررسی شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری اردبیل، ارژنگ عزیزی 

در این جلسه گفت: بیشتر مشکلات واحدهای تولیدی در ارتباط با ضعف زیرساخت‌ها در شهرک صنعتی پارس آباد بود.

وی افزود: طی تماس تلفنی نماینده شهرستان در مجلس با مدیرعامل صنایع کوچک و شهرک های صنعتی کشور قرار شد شهرک صنعتی پارس آباد توسط شرکت شهرکهای صنعتی استان از شرکت خدماتی تحویل گرفته شده و مسئولیت تکمیل زیرساخت‌ها را به عهده داشته باشد. 

وی اظهار کرد: بخش دیگر مشکلات در رابطه با امهال معوقات بانکی و یا دریافت تسهیلات بانکی جدید بود که با حضور مسئولان بانکی استان و شهرستان تصمیمات لازم در مورد آنها اتخاذ شد.

معاون استاندار اردبیل در ادامه این جلسه در آیین افتتاح یک طرح تولیدی شن و ماسه و بتن آماده شهرستان پارس آباد نیز تصریح کرد: 

برای این طرح و خرید ماشین آلات آن ۲۵ میلیارد تومان از محل آورده سرمایه گذار محترم هزینه شده و قرار شد با معرفی سازمان صنعت و معدن و تجارت استان شش میلیارد تومان هم تسهیلات بانکی سرمایه در گردش به آن اختصاص داده شود.

جلسه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید با حضور معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری، نماینده مردم شهرستاپارس آباد، بیله سوار و اصلاندوز در مجلس شورای اسلامی، فرماندار شهرستان پارس آباد و رئیس سازمان صنعت و معدن و تجارت استان برگزار شد.


١٤:٥٠ - سه شنبه ٣٠ شهريور ١٤٠٠    /    شماره : ٣٨٢٠٥    /    تعداد نمایش : ١٥١خروج